Lubų ir sienų audiniai
Lubų ir sienų audiniai
Lubų ir sienų audiniai
Lubų ir sienų audiniai

Lubų ir sienų audiniai

Besiūlės įtempiamos lubos Descor  yra vokiečių prekinis ženklas. Besiūlės įtempiamos lubos Descor  gaminamos Vokietijoje ir tai lemia jų kokybę. Įtempiamų lubų Descor gamyba ir technologija atitinka visus Europos Sąjungos aplinkosaugos ir higienos standartus. Audinys pagamintas Premium pluošto pagrindu, kurio dėka medžiagos molekulinė struktūra yra nedegi ir atspari ugniai, todėl audinys puikiai tinka vidaus patalpų apdailai.

Įtempiamų lubų audinys  Descor – geras sprendimas tiems, kurie bijo sintetinių medžiagų ar nori natūralumo.

Lyginant su PVC plėvelės įtempiamomis lubomis, Descor įtempiamos lubos turi pranašumą – jos be sujungimo gali būti net 5,05 metrų pločio bei neriboto ilgio, todėl be sujungimo siūlių galima montuoti labai didelio ploto erdves.

Descor audinį galima panaudoti ne tik kaip besiūles įtempiamas lubas, bet ir kaip sienų dekoravimą ar pagrindą foto spaudai, piešimui dažais.

Descor įtempiamos lubos labai praktiškos ir lengvai montuojamos.
Descor – tai vienos iš nedaugelio lubų apdailos medžiagų, kurios nesukuria problemų visą eksploatacijos laiką ir galima pamiršti lubų perdangos įtrūkimus ar nelygumus. Besiūlės įtempiamos lubos ilgaamžiškos – gamintojas suteikia garantiją 10-ies metų laikotarpiui. Jūs pamiršite problemas susijusias su lubų priežiūra.

Po įtempiamų lubų audiniu Descor laisvai galima išvedžioti įvairias inžinierines komunikacijas, apšvietimo, apsaugos ar vėdinimo sistemas. Esant būtinybei jos yra gan lengvai pasiekiamos.

Įtempiamos lubos Descor pagerina šilumos ir garso izoliaciją patalpose, turi antistatinių savybių ir nepritraukia dulkių. Šios lubos gerai toleruoja temperatūros svyravimus ir gali būti naudojamos nešildomose patalpose.

Besiūlės įtempiamos lubos Descor  tobulai lygaus paviršiaus, neturi įtrūkimų, nėra iškilimų ar nelygumų. Audinys yra labai tvirtas ir neplyštantis. Įtemptas audinio paviršius luboms suteikia kokybišką vizualų įvaizdį, kuris sėkmingai paslepia visus trūkumus esamus baziniame lubų paviršiuje.

Ant įtempiamų lubų audinio Descor  galima užnešti Jums patinkanti atvaizdą iš skaitmeninės laikmenos, naudojant plačiaformatį spausdinimą. Jei failas yra aukštos spausdinimo raiškos, tai ant Descor audinio paviršiaus turėtų gautis aukštos kokybės vaizdas, kurį klientas gali laisvai pasirinkti iš mūsų archyvo arba pateikti savo piešinio ar nuotraukos variantą.

Profilio lankstumo dėka įtempiamų lubų audinys Descor gali priimti nestandartines formas, lubas galima įrengti keliais lygiais ar arkos formos.