Lubų ir sienų audiniai - pasinaudokite praktiškomis naujovėmis

Audinį galima panaudoti ne tik kaip besiūles įtempiamas lubas, bet ir sienų dekoravimui. Gali būti naudojamas kaip pagrindas uždedant ant jo foto spaudą ar išpiešiant dažais.

Kurkite jaukią aplinką su įtempiamosiomis lubomis

Tai naujos kartos lubos, kurių dizainas yra technikos pasiekimų, estetikos ir jūsų begalinės fantazijos derinys. Sumaniai panaudojant šį produktą, atsiveria plati vartojimo erdvė.

Ką reikėtų žinoti

Gerbiamieji,

Mūsų įmonė užsiima įtempiamų lubų pardavimu ir montavimu nuo 2000 metų, esame profesionalai sukaupę didžiulę patirtį, todėl norime pasidalinti keliais naudingais patarimais.

Kad tiksliai paskaičiuoti, kiek Jums kainuos įtempiamųjų lubų įrengimas, geriausia būtų, kad Jūs pateiktumėte mums Jūsų patalpų projektą arba lubų brėžinį. Mums svarbu tiksliai žinoti objekto formą, plotą, perimetrą, kampų skaičių, išgaubimus.Visa tai turi įtakos kainai. Nuo užsakymo iki darbų atlikimo užtrunkama 2-4 savaites. Atlikimo laikas gali būti ir trumpesnis iki 2 savaičių, tai priklauso nuo užsakymo greitumo. Mūsų firmos specialistai turi galimybę ir gali atvykti į bet kokį miestą.
Taip pat iš anksto reikia apgalvoti ir suprojektuoti apšvietimo, ventiliacijos ir kt. angų vietas. Nurodyti šviestuvų tipus (halogeniniai, kaitinimo, liuminiscenstiniai ir t.t.), kiekį ir konstrukcijos tipus (pakabinami, įleidžiami ir t.t.). Kuo daugiau šviestuvų, ventiliacijos angų, tuo lubų konstrukcija yra brangesnė. Kai kurie architektai, kurie užsiima lubų projektavimu, randa optimalų kainos ir dizaino sprendimą – šviestuvai išdėliojami šonuose, ant sienų ir pan.

Rekomendacijos šviečiančių lubų įrengimui:

  • Patalpa virš šviečiančių lubų turi būti hermetiška, kad išvengtume krislų, vabzdžių ir dulkių, kurie gali kauptis ant lubų ir būti matomi.
  • Hermetišką patalpą virš įtempiamų lubų rekomenduojame nudažyti baltai, tuomet tai veikia kaip reflektorius, geriau atspindi šviesą.
  • Rekomenduojamas patapos aukštis virš šviečiančių lubų nuo 30 iki 50 cm ir daugiau.
  • Iki 30 cm aukštyje sumontuoti šviestuvai gali šiek tiek išryškėti, todėl reikėtų gerai apgalvoti jų išdėstymą.
  • Geras rezultatas ir optimalus šviestuvų išdėstymas pasiekiamas, kai šviestuvai sumontuoti 50 cm aukštyje (ir aukščiau) virš įtempiamų lubų plėvelės.
  • Patalpoje virš šviečiančių lubų neturėtų būti jokių pašalinių konstrukcijų (ventiliacijos vamzdžių, sijų ir pan.), nes šios konstrukcijos duoda šešėlį.
  • Anksčiau šviečiančioms luboms buvo naudojami liuminescenstiniai šviestuvai su elektroniniais balastais, nes jie yra ilgaamžiai ir geros kokybės. Galima naudoti ir šviesos intensyvumą reguliuojančius balastus. Dabar tam naudojami LED moduliai. Su jais geriau pasiekti apšvietimo vientisumo, net turint nedidelį atstumą (15-20 cm) nuo lubų iki plėvelės.